Kluk a holka můžou být přátelé, dokonce i ti nejlepší.

16. july 2012 at 13:16 | Terezze |  články
Tak vám sem zase píšu nějakej článek a myslím, že by bylo dobrý zase tak trošku napsat o něčem z mého života. Jednak se chystám natočit video s nějakýma tutoriálama, třeba zrovna na vlasy, protože na facebooku slýchám furt ,,a jak to dělááš?,, tak na to, pak určitě na mašličku z vlasů a možná i nějaký to DIY ale to ještě fakt nevím. Když už jsem u těch tutoriálů, tak mě napadlo vám sem nějaké i hodit, třeba obrázkové nebo texty a videa od jiných lidí a to není vůbec špatněj nápad. Dál se také chystám natočit nějaké covery, protože jak dobře víte tak i v menu mám, že hraju na klávesy takže to sem taky můžu hodit a v neposlední řadě sem asi dám těch tzv. 101 bodů.
Ale teď už k článku. Hdoně se to bude odrážet i od toho článku na téma týdne což byl ,,můj sen,, kde jsem se zmiňovala o tzv.vysněném klukovi. Jenže opak je pravdou. Byly doby, vlastně ne doby jsou to asi 2 týdny, kdy jsme si psali nepřetržitě, furt dokolečka dokola a chodili ven, koupat se a byla sranda a pořád jsme si měli co říkat a pak najednou přišlo to, že jsme si psali obden, po 4 dnech a pak skoro vůbec a když už jsem mu napsala, jak se vlastně má atd. tak jsem viděla jen to (zobrazeno v td:dm) a viděla jsem, že to přečetl a ignoruje mě, několikrát tak mě to dostávalo, prostě jsem kvůli němu furt brečela, ale pak když mi bylo nejhůř tak se ukázalo, kdo je opravdovej kamarád a kamarádka. S jednou kamarádkou jsme byly ve stejné situaci (taky jí kluk do kterého byla zamilovaná ignoroval ) tak jsme si o tom furt tak zdeptaně psaly atd. Ale pak jsem teprve poznala, že holka může mít opravdu toho nejlepšího kamaráda. Sice já bydlím v Praze a on v Liberci, ale to není zas taková dálka, že jo. Sice tam je ta dálka, menší věkovej rozdíl ale perfekně mi kdykoliv zvedl náladu, už to pomyšlení, že jsem si snim psala mi přivodilo úsměv na tváři a dala bych pro něj ruku do ohně protože takhle milýho a hodnýho kluka? toho nepotkám na každém rohu. Nebudu sem psát všechno co si píšeme ( to se nedělá ) ale jednu větičku sem napsat musím, protože ta dostala mě samotnou: ,,Kluk, kterej tě rozbrečí si tě nezaslouží, pokud to nejsou slzy štěstí.'' To mě totálně nakoplo a řekla jsem si: ,, jo asi má pravdu ,, ale sama jsem tomu nechtěla věřit, ale nakonec jsem na něj dala. Nemůžu se navěky přeci trápit kvůli jednomu blbounovi, kterej napíše když něco chce. Ale kdyby nebylo toho kamaráda, tak bych v tý rejži plavala dál, možná. Proto mě to donutilo napsat tenhle článek. Holky, pokud máte nejlepšího kamaráda, opravdu kamaráda (kluka) tak si ho važte, občas se dokáže zachovat líp než jakákoliv holka a to nemyslim špatně. :-)
Tumblr_m1pvm9m9dk1qf0ksao1_500_large
 


Comments

1 Lee | Web | 16. july 2012 at 15:12 | React

Ano mohou, když si naprosto ve všem rozumí, nesmí být k sobe citové vázani to většinou skončí hrozně...¨

2 Lonely Misterico | Web | 16. july 2012 at 17:09 | React

Já mám taky nejlepšího kamaráda kluka. Jmenuje se Jirka. Rozumíme si celkem dobře. Já ho furt otravuju :P a věř mi. S ním bych nechodila ani za nic xD

3 EggieBee | Web | 16. july 2012 at 17:44 | React

Moc ráda spřátelím! Co chceš na ikonku do menu?:))

4 muhaha.^^ | Web | 16. july 2012 at 22:17 | React

mám nejlepšího kamaráda, chodil se mnou do třídy. Dva roky i do školky, takže se známe 9 let ale nejlepší kámoši jsme nějak 4 roky (máme mezi tim i pauzy.) teď, po tý době co se známe se stěhuje do Německa a mě to rve srdce. Nemiluju ho, ale takovýho kamaráda, jako je tenhle už snad nikdy nenajdu. Budu za nim jezdit, nebo on za mnou, ale stejně ten pocit, že s nim nebudu ve škole, po škole ...hrozný!
-rozepsala jsem se, promiň :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama