July 2012

Rozbřesk

21. july 2012 at 22:02 | Terezze |  články
Dneska jsem nějak neměla co sem přidat a ani se mi sem nějak nechtělo lézt. Téma týdne mi příjde takový prostě otřepaný. Nehodí se. Jinak počasí v Praze pořád stejné, nuda stejná tak uvidíme tenhle týden když meteorologové hlásí 30 a víc :) No nic, myslím, že sem na tenhle blog jsem nepsala nic o ,,Stmívání,, a o tom, že mám ty knížky atd. Takže. Včera jsem je zase začala číst, ,,Stmívání,, ,,Nový Měsíc,, ,,Zatmění,, a co teda začínám teď tak ,,Rozbřesk,, Knížky jsou od Stephanie Meyerové a musím teda uznat, že se mi líbí obsah knížek víc jak samotné filmy, ale co vám nahradí to, když se Jacob (Taylor Lautner) mění ve vlka a tak jakože z něj úplně odlítne to tričko :D No nic, začala jsem teda číst a napadlo mě sem něco napsat. Myslím, že někdo z vás ví, že zrovna ta kniha Rozbřesk je rozdělená na tři knihy.
Tumblr_m6vt6nqmmj1r7xu8ao1_500_large
Jedna je Belly, durhá Jacoba a třetí je opět Belly. Na zadní straně najdete :

,,Neboj se,'' zašeptala jsem. ,,Patříme k sobě.''
Najednou mě přemohla pravda mých vlastních slov. tento okamžik byl tak dokonalý, tak správný, nebylo možné o něm pochybovat.
Ovinul paže kolem mě a tiskl mě k sobě: léto a zima. Měla jsem pocit, jako by každým nervovým zakončením v mém těle proudila elektřina.
,,Navěky,'' souhlasil a jemně nás stáhl do hlubší vody.

Takže tohle, tohle bylo to první co jsem si přečetla a hrozně mě to dostalo. Víte, když čtu knížku (možná to tak má ještě někdo, nevím) když čtu, nechám se vtáhnout do toho příběhu a docela to prožívám a tohle mě fakt dostalo. Teď vám napíšu něco k těm třem knihám co tam je napsáno :)

KNIHA PRVNÍ: BELLA
Dětství není údobí od narození do jistého věku a v jistém věku je dítě odrostlé a odkládá dětské věci. Dětství je království, kde nikdo neumírá. - Edna St.Vincent Millay

KNIHA DRUHÁ: JACOB
Nicméně abych pravdu řek', rozum a láska táhnou dnes zříkakdy za jeden provaz. - William Shakespeare, Sen noci svatojánské jednání třetí, část první

KNIHA TŘETÍ: BELLA
Osobní cit je luxus, který si můžete dovolit, až když jsou všichni vaši nepřátelé zničeni. Do té doby je každý, koho milujete, rukojmí, podrývající vaši odvahu a deformující váš úsudek. - Orsno Scott Card, Impérium

Co se teda těch knih týče, určitě doporučuju. Jo, někdo si řekne: ,,Můžu se kouknout na film'' ale ty knihy, ty jsou rozepsané dopodrobna a jsou tam i ty pocity všech hrdinů a všechno docela odlišný od filmu takže pokud vás to aspoň trošku zajímá tak knížky fakt doporučuju.

Můj ohodnocený blog

18. july 2012 at 20:12 | Terezze |  články
Ahoj, tak jsem tu zase. Tentokrát sem přidám hodnocení mého blogu od EggieBee. Musím teda říct, že mě to fakt potěšilo a nic bych jí k tomu nevyčetla. Jinak jak se máte a jak probíhají prázky? Musím teda říct za sebe, že se nic neděje, venku furt hnusně a já si teda zatim užila jen první tejden, kdy bylo furt teplo a fakt bych chtěla konečně zase hezký počasí. Zítra má být hezky tak snad si to užijem s kámoškama. Ikdyž nevím protože mi náladička docela klesne. Kamarád jede do Itálie a mě zbývá zůstat tady a doufat, že to zvládnu. Docela mě to mrzí ale zároveň jsem ráda za to, že si také on něco užije. Ikdyž odjíždí až zítra tak mi chybí už teď :D :( Takže jsem zvědavá no. Jsem trošku odbočila, tady je to hodnoceníčko :-)

První dojem: 8/10
Hodně textu, někoho to přiláká, někoho odradí. Ale za mě plus,protože čím víc informací,tím líp :D
Obsah: 9/10
Je to přímo takový ten ,deníčkový' blog, a mám v takových velké zalíbení, člověk ukazuje,že se umí dobře a rád vyjadřovat
Design: 8/10
Je tam ta tvoje fotka, trošku jednoduché, ale k zaměření tvému blogu se to hodí :)
Aktivita: 9/10
Články přidáváš dost často, správná aktivita!:D
Celkem: 34/40
Jsem spokojená. Takhle by měl vypadat blog, který se zabývá těmito tématy. Všechno je přehledné a snadno se tam zorientuju,takže dobrá práce.:)

Moje nejmiláčkovatější..

17. july 2012 at 15:42 | Terezze |  galerka
Hah, je to jen animace z gifyo.com ale prostě každej má gifku s mazlíčkem tak jsem si musela taky udělat. Jinak musím říct, že je fakt, že mě někdy štve, když mi futruje odpadkovej koš po celém pokoji, nebo když mi sežere snídani když si náhodou odskočim ráno pro kakao a nechám snídani na posteli, když byla malinká tak zásadně čůrala na můj koberec a občas mi rozkousala nějakou mojí ,,oblíbenou,, věc, ale je tu pro mě kdykoliv, když brečim, jsem zklamaná, nikdy mě nezradí a když jsem smutná tak na mě tak roztomile kouká a mě to hned přejde. Nic mi nenahradí ten pocit když jí chudáka v noci vyženu z mojeho polštáře když chci jít spát :D a taky toho, když se ráno probudim a ona mi chrupká na hlavě. Napsala jsem nějaké ty zážitky a vlastnosti ale taky vás seznámím (né osobně) :D je to moje fenka, která se jmenuje Jenny a je to kříženec bišonka a knírače (pro ěm je nádherná <33) má hnědý očíčka a super zoubky, který použije vždycky, když se jí něco nelíbí :D. Dolu pod gif přidávám ještě jednu fotku, kde byla první den ostříhaná a jentak si celá utahaná ležela na mojí posteli. :-)

Kluk a holka můžou být přátelé, dokonce i ti nejlepší.

16. july 2012 at 13:16 | Terezze |  články
Tak vám sem zase píšu nějakej článek a myslím, že by bylo dobrý zase tak trošku napsat o něčem z mého života. Jednak se chystám natočit video s nějakýma tutoriálama, třeba zrovna na vlasy, protože na facebooku slýchám furt ,,a jak to dělááš?,, tak na to, pak určitě na mašličku z vlasů a možná i nějaký to DIY ale to ještě fakt nevím. Když už jsem u těch tutoriálů, tak mě napadlo vám sem nějaké i hodit, třeba obrázkové nebo texty a videa od jiných lidí a to není vůbec špatněj nápad. Dál se také chystám natočit nějaké covery, protože jak dobře víte tak i v menu mám, že hraju na klávesy takže to sem taky můžu hodit a v neposlední řadě sem asi dám těch tzv. 101 bodů.
Ale teď už k článku. Hdoně se to bude odrážet i od toho článku na téma týdne což byl ,,můj sen,, kde jsem se zmiňovala o tzv.vysněném klukovi. Jenže opak je pravdou. Byly doby, vlastně ne doby jsou to asi 2 týdny, kdy jsme si psali nepřetržitě, furt dokolečka dokola a chodili ven, koupat se a byla sranda a pořád jsme si měli co říkat a pak najednou přišlo to, že jsme si psali obden, po 4 dnech a pak skoro vůbec a když už jsem mu napsala, jak se vlastně má atd. tak jsem viděla jen to (zobrazeno v td:dm) a viděla jsem, že to přečetl a ignoruje mě, několikrát tak mě to dostávalo, prostě jsem kvůli němu furt brečela, ale pak když mi bylo nejhůř tak se ukázalo, kdo je opravdovej kamarád a kamarádka. S jednou kamarádkou jsme byly ve stejné situaci (taky jí kluk do kterého byla zamilovaná ignoroval ) tak jsme si o tom furt tak zdeptaně psaly atd. Ale pak jsem teprve poznala, že holka může mít opravdu toho nejlepšího kamaráda. Sice já bydlím v Praze a on v Liberci, ale to není zas taková dálka, že jo. Sice tam je ta dálka, menší věkovej rozdíl ale perfekně mi kdykoliv zvedl náladu, už to pomyšlení, že jsem si snim psala mi přivodilo úsměv na tváři a dala bych pro něj ruku do ohně protože takhle milýho a hodnýho kluka? toho nepotkám na každém rohu. Nebudu sem psát všechno co si píšeme ( to se nedělá ) ale jednu větičku sem napsat musím, protože ta dostala mě samotnou: ,,Kluk, kterej tě rozbrečí si tě nezaslouží, pokud to nejsou slzy štěstí.'' To mě totálně nakoplo a řekla jsem si: ,, jo asi má pravdu ,, ale sama jsem tomu nechtěla věřit, ale nakonec jsem na něj dala. Nemůžu se navěky přeci trápit kvůli jednomu blbounovi, kterej napíše když něco chce. Ale kdyby nebylo toho kamaráda, tak bych v tý rejži plavala dál, možná. Proto mě to donutilo napsat tenhle článek. Holky, pokud máte nejlepšího kamaráda, opravdu kamaráda (kluka) tak si ho važte, občas se dokáže zachovat líp než jakákoliv holka a to nemyslim špatně. :-)
Tumblr_m1pvm9m9dk1qf0ksao1_500_large

Máš na mě otázku?

15. july 2012 at 14:14 | Terezze |  články
Jak tak koukám tak hodně holek má na svém blogu článek, který se týka dotazů na ně. Napadlo mě teda napsat si ten článek taky, takže. Pokud se mě chceš na něco zeptat, na cokoliv, kromě nějakejch sprostejch keciček tak ti odpovím na všechno. Např. co se bude týkat vlasů, kosmetiky, blogu, mého soukromého života atd. Uděláme to tak, že vždycky po měsíci sem napíšu odpovědi a vy se na ně bude moct kouknout. :) Prosím nepište sem komentáře, které se netýkají otázek ty pište k jinému článku já je najdu.

Chceš se mě na něco zeptat? ↓zeptej se do komentářů


Mám svůj sen snad bude reálnej ^_^

15. july 2012 at 12:14 | Terezze |  on topic
Téma týdne je: ''Mám svůj sen'' tak mě napadlo napsat, protože teď se ten SEN týká i mě a v poslední době hodně a hodně a hodně moc. Můj titulek: ''Mám svůj sen snad bude reálnej'' tak doufám, že se článek bude líbit a ohodnoťte do komentářema kdyžtak :)

Myslíš, že už podle titulku každému nejspíš dojde, že ten sen je ''kluk'' nebo taky bych to mohla nazvat ''vysněná láska (vztah)'' Myslim si , že každá holka má svůj sen o nějakém klukovi, kterého miluje pro všechno a nebo ten sen už prožívá. Já na tom jsem zrovn a tak, že ten sen neprožívám ale vlastně i prožívám maximálně tak ale v tom ''snu'' když spim a pak jsem akorát naštvaná, že to nebyla realita protože ty sny jsou fakt hodně reálný a krásný jenže to jsou sny. Je to prostě na nic když holka neví nic z druhý strany (od kluka) ale sama ho strašně chce pořád víc a víc. Ten kluk jí ubližuje ignorem a ona si říká ,,proč mi to děláš?!,, a chce ho nenávidět, jenže to nejde a pak je ta holka úplně hotová z toho, když jí ten kluk z ničeho nic najednou napíše. Jo tak přesně to mám i já.
..his voice
..his style
..his smile
..his eyes
..his everything
Nedávno jsem si na facebook zrovna dala fotku, kd ebyl text: ,,Cím viac niekoho miluješ, tým viac sa ti zdá, že už o teba nemá zaujem,, a okomentovala to moje kámoška a tak jsme si o tom tak psaly a píšeme pořád a musím říct, že mě to teda potěšilo, protože jsme ve stejné situaci a aspoň si o tom povídáme mezi sebou a je nám fajn ikdyž to kazej ti kluci tém ignorem apodobnýma věcma :/. Ale kdo ví, třeba to jednou výjde a i my budeme šťastné, hrozně moc závidim každé holce, která má krásný,ideální a ten ''vysněný'' vztah.

Nový videoklip Adama Lamberta

11. july 2012 at 22:29 | Terezze |  články
Nic moc pro vás nemám ale je tu novinka, stala jsem se adminkou na blogu http://our-scene-life.blog.cz/ tak kdyžtak můžete tam zajít a číst moje články a články adminek. prostě to je stránka vnovaná pouze scene stylu, rozhovorům se scene&emo lidma z česka atd. takže vás tam zvu :) Ale proč píšu, mám tu pro vás nový videoklip Adama Lamberta na písničku Never Close Our Eyes, která mě hodně oslovila a ten videoklip vlastně taky. Dávám opět text a vy můžete psát co se vám třeba líbí na Adamovi, jetsli ho posloucháte atd. :)

Potetovaní kluci

8. july 2012 at 11:04 | Terezze |  galerka
Podle mě to je teda extrém a strašně se mi líbí když má kluk tetování. Dva dny jsem sem vůbec nci nehodila tak mě napadlo sem napsat aspoň něco. No napadlo mě přidat sem tyhle obrázky. Snad se vám budou líbit, večer napíšu delší článek o to, jak právě probíhájí moje prázdniny :-)
Tumblr_lt08w6nuqs1qfdhs0o1_500_large
více obrázků pod perexem.

Propagace blogu http://living-in-the-shadows.blog.cz/

4. july 2012 at 15:41 | Terezze |  koš
Už myslim, že dvakrát jsem se zniňovala o nevlastnim bratrovi a dávala jsem sem dva covery (tuším akustickej A Shot Across The Bow a Viking Death March) a tak tu mám další dva, ty nejnovější zatím a chtěla bych to i tak trošku propagovat protože si předevčírem založil taky blog a vlastně tam chce psát něco o oblíbených kapelách a dávat si tam prostě fotky a hlavně ty svoje covery. Tak sem chci dát rovnou odkaz na jeho blog (http://living-in-the-shadows.blog.cz/). A proč se vlatsně chci dát teď ty dva covery, jednodušše protože hned ten první tedy hraný na elektrickou kytaru a je to písnička od Billy Talent s názvem Devil In A Midnight Mass a druhý, který dám do perexu je akustický a hraný na klávesy a to od Mayday Parade písnička terrible Things. K oboum songům přiložím opět i text jako to vždycky dělám. Opět budu ráda za jakékoliv názory na covery a za návštěvu jeho blogu. :-)

Billy Talent - Devil In A Midnight Mass (guitar cover)
Texty a druhý cover pod perexem.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (recenze)

3. july 2012 at 14:18 | Terezze |  recenze
Nedávno jsem se koukala na nejnovější díl. Byl teda v angličtině ale s českýma titulkama takže se to dalo. Byla to fakt bomba a jako u Noci Hrůzy mě napadlo sem dát recenzi.
Prci, prci, prcičky: Školní sraz (American Reunion, 2012)
Je tomu devět let, co jsme naposledy viděli Jima, Oze, Finche a Kevina. Tahle parta to po průměrné svatební epizodce rozumně zabalila. A předala prcičkovou ságu do rukou bratranců, laciných děv a Jimova táty, který nějakým zázrakem přežil čtyři (!) hrozné videospin-offy. Teď ale starou bandu svádí dohromady třídní sraz. Není to jen ubohá záminka k vydělání pár posledních doláčů? Těžko se tomu věří, ale… v žádném případě! Hned zkraje říkám, že ani dva dny po projekci moc nevěřím tomu, co jsem viděl. Na plátně se totiž zhmotnili všichni staří známí a začala komediální palba, o jaké si valná většina teenagerských komedií nechává jen zdát. Čtvrté Prcičky samozřejmě příliš "teen" nejsou. I tak v nich ale hrají prim obnažená ňadra, sex na všechny způsoby a zvrácené trapasy. Hlavní hrdinové jsou sice o generaci starší a mají lehce pozměněné priority. Jinak je to ale ta stejná banda zakřiknutých romantiků, nemehel a pařanů, která se důsledně snaží vrátit do časů, kdy jí bylo nejlíp. Vynikající podívanou z filmu dělá především Stifler, který má tunu prostoru.Tím jsou pochopitelně myšleny časy střední školy, kdy nikdo nemusel zvládat rozpustilou přítelkyni, dělat poskoka kreténskému šéfovi nebo mít v baráku všudypřítomného caparta. Hrdinové Prciček prostě chtějí jen zakalit jako kdysi a utužovat přátelství, což by jim možná i klaplo. Opět se jim ale do cesty přimíchá divoká karta jménem Steve Stifler, která jako tradičně dělá to, co umí nejlíp - rozpoutává neskutečný kolotoč ujetých dobrodružství, na která nikdo nezapomene do konce života. Proč to neříct rovnou: Bez Stifmeistera by byly Čtvrté Prcičky poloviční. Celou dobu sice budete žasnout nad tím, že má film fajnové tempo, kvalitní scénář a vůbec je po všech stránkách povedenější, než byste po devítileté pauze čekali. Vynikající podívanou z něj ale dělá především Stifler, který má tunu prostoru a beze zbytku ji využívá. Každá jeho urážlivá hláška míří do černého. Každá situace, do níž se dostane, končí výbuchem smíchu v sále. A každý jeho šílený pohled utvrzuje v tom, že Seann William Scott ví, jaká je jeho životní role. A hodlá v ní za každou cenu vládnout.Stifmeistera tu z trůnu prakticky nikdo nesestřelí. Vůbec to ale neznamená, že by ostatní nestíhali. Naopak mu zdatně sekundují a zhruba tři čtvrtiny filmu tak jsou prvotřídní komediální podívanou, v níž se pořád něco děje a za rohem vždycky čeká ještě drsnější vtípek, než zaútočil před minutou. Problémy tak vlastně přichází až v poslední půlhodince, kdy musí postavy dorazit na avizovaný sraz a odbýt si to, kvůli čemu film vznikl.Je to hodně paradoxní, ale samotná slezina je na filmu tím nejméně zajímavým. Především se v ní totiž dohrávají veškeré dějové linky, a do toho se sypou camea všech, kteří se do filmu nevešli jinak. Čtvrté Prcičky se tak v závěru promění v sérii letmo pospojovaných gagů. Jejich veliká klika ale spočívá v tom, že minimálně půlka z nich výborně funguje. Jen tu je třeba znát postavy z předešlých filmů a pamatovat si, čím se kdo proslavil a co mu chybí ke štěstí.I přes finální ubrání plynu ale čtvrté Prcičky zůstávají hodně nadprůměrnou komedií. Je docela k nevíře, že jsou nejsilnější v hrubém humoru, zatímco jim škodí přílišné hraní na nostalgii. Film by se bez odkazování na hudební tábor a připomínání slavných trapasů z prvního dílu v pohodě obešel, protože mají jeho hrdinové co nabídnout i dnes. Neříkám, že to povětšinou nejsou stará dobrá klišovitá moudra. Film je ale prodává natolik upřímně, že se možná i maličko dojmete. (zdroj: film.moviezone.cz)