April 2012

Hooho, zaujalo mě to :)

23. april 2012 at 22:00 | Terezka. |  články

Mmm, článek na téma týdne? Připravuje se
Jo, nahrávala jsem si novej cover na klávesy a BUM! Můj foťák je odstavenej, áchjo :/ No to už je teď jedno.. Co jste dneska dělaly? :) Jo asi skoro nic když je pondělí no, všichni nic ve škole a pak už nemaj skoro na nic náladu, když už jsem u toho tak mě po dlouhý době fakt oslovilo Téma týdne protože si myslim, že mam co psát a tak si připravim článek :) Jinak jsem vás chtěla poprosit vy kdo máte facebook tak s kámoškou ( ♥ ) rozjíždíme stránku :


Díky moc všem co dají lajk : ) Klidně i kdyžtak můžete sdílet chceme tu stránku jakože fakt rozjet tak ať v plnym stylu :) Tak já už půjdu a zítra nějak po škole sem napíšu ČNTT, jo a ještě dolů přikládám ukázku trochu co jsem si zkoušela nově na klávesy písničku od Mayday Parade, když jsem jí ještě moc neuměla ale :)

I just wanna be free, i just wanna be me

22. april 2012 at 19:26 | Terezka. |  články

kontrolu affs a náběr jsem ukončila dnes v 18:37
Tumblr_lmujd096q11qgvqxoo1_500_large
Dneska ani nemam chuť sem něco psát, nic se nestalo, nálada je tak jakože normální takže nevím o čem psát, jedině teda , že jsem stopla kontrolu a náběr a, že výsledek najdete v menu.. Budu spřátelovat pouze s blogama na kterých jsou aktivní adminky, důvod kontroly byl zrovna ten, že jsem zjišťovala, že někdo vůbec nechodí na blog a já pak mam v affs pěknej bordel takže dost :) Mam tam pouze ty, které fakt znam nebo ty u kterých vím, že jsou na blogu :) A ještě vám sem pošlu písničku od Anberlin - Breathe :) Je fakt dokonalá !

21.4.2012

21. april 2012 at 18:35 | Terezka. |  články
Dneska jsem ani nic nedělala tak ani nevím co sem psát protože v sobě mam celkem dost nechuti ke všemu. Ty lži, falešnost a nechutnost kolem mě už mě fakt dojímá. Blbý místo tady, kde já bohužel musim furt být. Fakt už se nemůžu dočkat na prázdniny až vypadnu někam daleko odsaď, odsaď z Prahy a doufejme, že někam dost daleko. Přidávám sem teda jen citát, kterej bude hodně povědomý fanouškům Lady Gaga, protože zrovna tohle ona vyvolávala na každém z jejích koncertů, když ještě provozovala turné Monster Ball v roce 2010-2011.


"Nezáleží na tom, kdo jste nebo odkud jste, nebo kolik peněz máte v kapse. Máte svůj vlastní osud a vlastní život před sebou. "

Picture on top ( 1 )

19. april 2012 at 20:51 | Terezka. |  galerka

Hnusněj pocit když člověk prostě ví, že nemá šanci. Ale přesto se snaží.

Tumblr_lzcb2pojxa1r7769mo1_500_large


Neohlášená kontrola a náběr affs ( 1 )

18. april 2012 at 22:18 | Terezka. |  články

Tumblr_m1nba7az201r73cfbo1_500_large
takže na začátek, áno vím, že jsem tu teď nebyla. Neveděla jsem co sem napsat a navíc jsem na to dost neměla ani chuť , řekla jsem si také, že si založím nový blog. Ne! Budu tady i nadále :) Koukala jsem, že mám v affs blogy, které nic nepíší a ani nepíší nic sem a chci v tom mít pořád takže pokud jsi:

A ) stávající
napiš do komentářů:
- přezdívku
- blog

B ) chceš spřátelit
napiš do komentářů:
- přezdívku
- blog
- proč chceš spřátelit?
- jak budeš obíhat :)

Děkuju všem

Terezka