March 2012

Rolling in the deep / Someone like you - Justin Robinett Michael Henry and Alex Goot cover

31. march 2012 at 16:45 | Terezka. |  hudba

Hodně mě tenhle cover oslovil už tím názvem. Řekla jsem si: ,, Rolling in the deep a someone like you? No wow! '' a fakt se mi ten cover hodně zalíbil. Zezačátku jakože nic moc ale jak začala první sloka a trochu se to rozjelo tak to bylo fakt úžasný a ten refrén na kterej navazovalo Someone Like You se jim taky skvěle povedlo spojit a zní to fakt skvěle! Pak jsme si to poslechla až do konce a musím říct, že lepší cover na tyhle dvě písničky jsem asi neslyšela, fakt se jim to povedlo. Taky to je vidět na videu i na kvalitě, je i poznat, že to je určitě ve studiu a to znamená, že tenhle cover byl i fakt hodně dobře promyšlenej a promakanej. Do perexu vám dám text obou písniček.



Last friday night.

30. march 2012 at 16:30 | Terezka. |  články


*kvalita telefonu* a super *ksicht* po znechucení školy *v hodině angličtiny*
H a i , ani nevím co sem dneska napsat. Celej tejden byl úplně stejnej ( zábava, hádky, hádky, zábava ). Fakt se těšim na velký prázdniny, ikdyž fakt neproběhnou tak jak bych chtěla a skym bych chtěla. když už jsem nakousla ty prázdniny. Počasí! Předevčírem jsem si dole v parku s Kájou bruslila v tílku a včera jdu ven a beru si mikinu a bundu a stejně mi byla kosa. Dneska jsem měla fakt blbou náladu, už kvůli tomu, že ráno mi bylo blbě, a nechtělo se mi vůbec do školy. Pak přišla hádka s 'jednou dost důležitou osobou' kvůli takový kravině, samotnou mě to fakt docela seťalo. Ale ne hned v tý chvíli ale až pak pozdějš, kdy jsem si to všechno promítla před očima. Přes facebook nebo textovky to už ale fakt řešit nechci a tak za ní půjdu zachvilku dolů ke vchodu a popovídáme si. Na to všechno co se už stalo myslim každej den, na ty pěkný chvilky, i na ty hnusný, blbý a naprosto ztracený. Jo možná byly vždycky naše hádky bezdůvodny, možná, že vždycky nemusela bejt chyba jen v tom, že jsme se někdy obě dvě chovaly hrozně, ale přijít o ní fakt nechci. A ani nevim proč to vlastně rozebíram na blogu. No to je jedno. Co budete dělat o víkendu?

( 2 ) Tatoos

29. march 2012 at 13:17 | Terezka. |  galerka


Tumblr_m1jk7pkz8i1r4dpwto1_500_large
více obrázků pod perexem.

( 1 ) Girls

25. march 2012 at 19:28 | Terezka. |  články

Tumblr_m1djfdsjf81rr3yrzo1_500_large
víc obrázků pod perexem

Obrázky na téma 0.2 → One Direction

24. march 2012 at 16:43 | Terezka. |  galerka
Pictures 0.2 → Theme One Direction
Nějak mě napadlo dát vám sem další várku nějakých obrázků na téma. Nevěděla jsem nějak co ale napadli mě kluci z One Direction . V poslední době jsem si je docela i oblíbila a hodně je posloucham :) Ikdyž zas tak hodně je neposlouchama le jako když nemam nějakou super náladu tak si je pustim a hned se mám líp :D Jsem zvědavá i na váš názor. Líběj se vám? Jakýho kluka z nich máte nejradši? a jaká se vám líbí nejvíc písnička ? :)
-------------------------------------------------------------------------------

Tumblr_ls58e5u3iu1qay1i2_large_large
více pod perexem.

23.3.2012

23. march 2012 at 18:14 | Terezka. |  články
áhoj, tak co? zase víkend. Co budete dělat ? :)
Tenhle týden nebyl ničim zajímavej, prostě jako každej jinej. Akorát teda musím říct měla jsem se líp ikdyž nevím v jakym slova smyslu to myslim no. :D To je fuk. Dneska jsem se ráno vzbudila a celkem jsem zase nevěděla co budu dělat odpoledne .. Jo já vim, že je divný nad tím přemejšlet ráno. Pak mě to nějak přešlo a začalo to zase po škole. Tak jsem jentak seděla na posteli a pak jsem si šla udělat vlasy, asi jen tak :D A najednou mi přišla SMSka, jestli nechci přijít na školní hřiště (kluci hráli fotbal) Tak jsem si řekla, že nikam nepůjdu. Nechtělo se mi ani. Ale pak jsem nějak šla dolu do parku a jentak ze zvědavosti mě napadlo, že se tam stavim. Tak jsem tam šla a nebyla jsem tam dýl jak 15 minut.. Kluci si tam hráli a stejně tam nebylo co dělat. Pak jsem ještě byla chvilku venku před barákem a přemýšlím, že si ještě zajdu nachvilku na inlajny dolu na stezku. Chodim poslední dobou každej den, a fakt mě to baví. Takže je to jen další přilepšení mojí nálady. Dneska chci ještě večer přečíst aspoň 30 stránek v ,, Zatmění '' díl z twilight ságy :) Mám ty knížky, tak se chci zase posunout o krok dál. Nevim proč ale furt přemýšlím o včerejšku a o tom co budu dělat v květnu. Takže. Včera? → byla jsem u doktorky, nic moc. Ikdyž jsem tam byla asi 2 hodiny tak mi to ani nevadilo. Seděli tam celou dobu i dva takoví hezcí kluci :D Takže jsem si ani neztěžovala ale od včerejška mě prst bolí ještě víc.. :/ Květen → Nejspíš bych měla jet se školou do Francie. Výměnnej pobyt. Jo, nespeakuju ,, french '' ale prej to je sranda s nima tak mluvit přes google atd. Jako musím říct, že kdyby to vyšlo tak bych byla fakt šťastná. Podívat se do Francie, stoupnout si pod Eiffelovku :) No váu. Hotovej sen, snad větší než podívat se do New Yorku. No nic už mě nenapadá co psát. Bay.
Tumblr_m1cgz6bbe91rrhls3o1_500_large

Terezka ( 13. )

Furt nic, nic, nic, nic a nic

20. march 2012 at 10:36 | Terezka. |  články

H e y ,

Po dlouhý době jsme ve škole na kompech tak toho využiju na to, abych sem napsala nějakej článek.
Posledních pár dní je vážně skvělý počasí :) Teda aspoň v Praze. Takže jsem zatím nai neměla čas odepsat protože jsem byla buď venku, nebo jsem se sem nedostala, ale to nevadí. Píšu teda teď. ÁCHJO. Předevčírem jsem se pohádala s kámoškou a ona má teď tendenci psát tady na mym blogu nechutný a blbý kecy do komentářů. Nejspíš si založím novej blog, aby to nedělala, ale to se mi fakt dělat nechce takže to asi budu muset nějak skousnout. No nic, trochu jsem zase upravila menu a záhlaví ( jen obrázkama ) . . Jdu oběhnout pár dalších blogů. Nějak mě nenapadá co sem psát. Není nic nového. Je všechno při starém jako vždy. Teda až na to, že se jsem se pohádala s tou kámoškou. Ale tak moje chyba to nebyla. To ona mi lhala. Ale musím říct, že teda zrada od těch nejbližších fakt hrozně moc bolí. :( Ale to sem psát nechci. No nic zachvilku zvoní ták ahoj :)
Tumblr_m05ihj9pch1qb2l15o1_500_large
Tér

I need that one thing and you've got that one thing.

16. march 2012 at 21:07 | Terezka. |  články
dneska, včera, tenhle tejden .. hrůza
Zase píšu po týdnu. V tejdnu se kromě informatiky skoro nedostanu na počítač tak ani nemam jak napsat. Takže se omlouvám. Stejně nebylo nic novýho, ve škole furt nic, doma nic, venku. Když už jsem u tý školy. Jo! Těšim se až vypadnu. Ty problémy jsou čímdál tím větší a já už tam ani chodit nechci. Nemam se na co těšit. Možná na tu malou většinu, která se semnou baví. Jsem jiná, já vím ale tohle už dál nechci :/ achjo. jenže v tom mě už nikdo nepochopí. ale tak co, prostě si ty dny musim vytrpět. Jen mě štve, že nemůžu nic dělat. Nikdo mě nechápe.
Fakt mě to štve, nevim co jsem udělala sakra. Už mě ani nebaví dělat před kamarádama/kámoškama blbou ,přetvářku,, ,že mi je fajn. Ale tak co jinýho mam dělat.
Už ani nevim co dělat, mam zaracha taakže se skoro nikam nedostanu a budu ráda, když mě mamka pustí na Silverstein ( 6.4.2012 ) Ikdyž to už mi řekla, že můžu.
Jinaak
Pecka, Billy Talent 10.6.2012 zase v Praze :) Na to mi máma řekla, že mi taky dá teda pokud se zlepší můj prospěch ve škole, kterej se zlepšuje takže mám nejspíš vyhráno. ( jen tak mimochodem, ještě před 3 hodinama jsem si opakovala fyziku )
Nějak mi docházej písmenka tak už se zase loučim.
Ještě oběhnu affs.
a tady máte písničku od One Direction - One Thing'
Bay.
Tumblr_m0y1zfttm51r2z612o1_500_large
Terezka

Mayday Parade - A Shot Across The Bow Cover

11. march 2012 at 13:03 | Terezka. |  hudba
Tak sem dávám zase po delší době nějaký video. Jde o cover pro vás asi neznáme písničky A Shot Across The Bow od skupiny Mayday Parade. Cover si natočil můj nevlastní brácha tak vám sem to video dávám a byla bych ráda za případné komentáře k tomu, jak se vám to líbilo atd. :) Do perexu přikládám i text originální písničky :)
Terezka.

9.3.2012

9. march 2012 at 22:00 | Terezka. |  články
omlouvám se za to, že jsem sem teď vůbec nenapsala. vůbec jsem nějak nevěděla co sem napsat nebo tak.
Dneska jsem myslela, že se fakt ráno zbláznim. Nače blbá třídní si usmyslela, že budeme mít prostě od 7:00 . Bezva. Teď ještě nás dementní páteční rozvrh doprovázenej všema těžkýma předmětama. (čj, aj, dě, ze, ma, fy) takže jsem byla fakt nadšená.
Konečně jsem přišla domů ze školy tak jsem se vydala s kámoškou do centra k mamce do práce a pak na gelový nehty, zase po dlouhý době.
Jo dnešek byl až na tu školu fakt vydařenej.
Do tooh centra jsme jely vlakem takže jsme byla fakt mile překvapená jak přestavěli Hlavní Nádraží! Wáu! Fakt luxusní, myslela jsem , že se odtamtud nedostanu ven :D
Jo, dole na fotce jsem já. (strašný vim.)
Tak zase jdu. Baj
Terezka.